ultima-notizia.com
Her zaman gerçek zamanlı olarak saç moda en son haberleri bilmek


Ultima Notizia.com : Site saç dünyasından en son haberleri içerir, tüm dedikodu ve dünya çapında kuaför ve kuaförler ilgi olabilir güncel haberler. Bu bölümde sektördeki en son haberleri iletmek istiyor, her gün piyasada ne olur, böylece her zaman her cephede güncellenecek: saç için yeni profesyonel ürünler lansmanı hakkında yeni makaleler, vücut ve makyaj, moda trendleri saç, saç, uzun saç kesimi önerileri, kısa veya orta, erkek ve kadın, en iyi uluslararası kuaför koleksiyonları. Ancak, bu bilgilerin hem profesyonel hem de halkın ilgisini çekeceğini belirtmek gerekir. Güzellik ve kişi ve saç bakımı ve bu sitede sorularınızın cevaplarını bulabilirsiniz. Kuaförler, şirket müdürleri, reklamlar, toptancılar ve distribütörler, İtalyan ve yabancı: Tabii ki, ancak, okuyucularımız sektöründe ağırlıklı olarak operatörler vardır. Bu nedenle site aynı zamanda marka edinimi, iş stratejileri, kuaför ürün acenteleri, satış gücü, ürün tedarikçileri, aksesuar ve güzellik salonları için mobilya, pazar değerlendirmeleri ve analiz ile ilgilidir. Profesyonel kozmetik İtalyan pazarı uluslararası bir entegre etmek için, şirketler ve distribütörler arasında ithalat ihracat alışverişi teşvik etmek.

Gossip & News
24 Jan 20
debbie webster sassoon

SASSOON has welcomed Debbie Webster as their new CEO. Debbie has over 40 years’ experience in the industry and her business insight, unique ability to sense opportunity and strong understanding of the Sassoon brand, making her uniquely suited to accelerate the growth and transformation of Sassoon in 2020 and beyond.

“I love the spirit and passion of Sassoon and I’m proud and thrilled to accept this position to continue the incredible legacy that Vidal created.”

Debbie Webster

“On our 65th anniversary Sassoon is once again an independent company. Under Debbie’s stewardship Sassoon is in safe and transformative hands and will continue to be one of the truly great hair brands in the world. We are fortunate to gain a leader with Debbie’s experience, talent and vision,”

Michael Reinstein, founder and chairman of Regent LP

24 Jan 20

FEDERICO FASHION STYLE con IL SALONE delle MERAVIGLIE sarà in onda dal 7 GENNAIO 2020, tutti i martedi' alle 22.20, con la nuova stagione sul canale televisivo Real Time. Da qui potremo seguire per ben 20 puntate uno dei programmi più trendy e fashion del mondo dell'acconciatura.

L'affermatissimo FEDERICO LAURI, in arte Federico Fashion Style, si conferma un protagonista dell'hairstyle italiano televisivo.

24 Jan 20
 Micheal Rackett International Hairstylist

Find put the latest hair collection, called “Virtual”, made by “Micheal Rackett” international hairstylist from UK.

Ph: Chris Bulezuik
Make-up: Roseanna velin
Stylist: Magdalene jacobs

hair-collections

24 Jan 20
 Jim Shaw and Daisy Carter international hairstylist

In this collection the diverse styles show a multitude of skill and technique. The collection celebrates classic and contemporary men's hairdressing, with the styling and lighting used creating a real emphasis on the hair

Ph: Tony Le Britton
Makeup: Roseanna Velin
Styling: Jim Shaw

hair-collections

24 Jan 20
Karen Thomson International Hairstylist

This collection by Karen Thomson and the KAM Hair and Body Spa Creative Team is inspired by the Elements and showcases looks focussed on substances from our physical universe, including water, air and fire, with looks that are wet and sleek, blown out and voluminous. With this collection the team wanted to produce creative looks and also hairstyles that were captivating and with a high-end demeanour.

Ph: Jack Eames
Make-up: Megumi Matsuno
Stylist: Desiree Lederer

hair-collections

Encyclopedic hair website


Kuaförler güzellik ve estetik salonlarında saç sağlığına özen gösterir, moda-saç fotoğrafları için stil saç modelleri ve saç bakım ürünleri satışı ile.

İlgili Konular

Kuaförler sözlüğü

Ultima Notizia.com, kuaförler, saç, sağlık, güzellik salonları, saç moda fotoğrafları, saç modelleri, estetik, satış, kellik bakımı, Ultima Notizia.com, saç düşme, boyama, güneş vuruşları, balayages, meches, shatush, deja-vu, Ultima Notizia.com, kuaför dergileri, yeni kuaförler, en son kuaförhaberleri, estetik dergisi, stüdyo, griffe, trend, kraliçe, sen, Ultima Notizia.com, cabeleireros, prince, saç stilleri, toni&guy, ah alternatif, remixler, lh la horquilla, vidaaesthetics, tocado, Ultima Notizia.com, hombre, tophairstylist, beautybazar tarafından haberler, haberler, ihf, saç hayalleri, lnenail, styling, salon, Ultima Notizia.com, saç, saç dünyası, bqmagazine, bqtrends, kozmetik rusya, saç!s, modern, intercoiffure, beautybazar, Ultima Notizia.com, küp akıllı, küp 3 moda sadece, küp fotoğraf moda saç, saç, saç, Saç gazeteleri, moda trendleri, en iyi kuaförler, haber programı kuaförleri, Ultima Notizia.com, periyodik kuaförler, saç haberleri, kuaför adres listeleri, kuaför dergileri, dergi saç modelleri, dergi saç modelleri, dergi fotoğraf saç kesimi, iş arama kuaförler, saç kesim, Ultima Notizia.com, kuaför çıkışları, dedikodu dedikodu dergisi, moda trendleri dergisi, saç dergisi, kitap kitapları, moda dergisi, moda dergileri, kuaförler, estetik, Ultima Notizia.com, güzellik, resmi site, yenilik & saç

X

privacy
["00:36:00","Questo debug si vede solo navigando dall IP 78.134.74.14 (ufficio)","str sql: SELECT * FROM DOMINI WHERE NOME = 'Ultima-notizia.com' limit 0,1","categoriaImpostataDa: record da DB","Categoria - magazine - impostata da: record da DB","linkEntraImpostatoDa: record DB","File da includere: \/home\/cercooff\/public_html\/pagineBianche\/datiTraduzioni\/categorie\/MAGAZINE\/tr.php","Valori di default impostate da - \/home\/cercooff\/public_html\/pagineBianche\/datiTraduzioni\/categorie\/MAGAZINE\/tr.php","Valori impostati da - \/home\/cercooff\/public_html\/pagineBianche\/datiTraduzioni\/urls\/ultima-notizia.com\/tr.php","stringa sql di selezione: SELECT NOME FROM `DOMINI` GROUP by NOME ORDER BY NOME","Categoria - magazine - impostata da: record da DB"]