ultima-notizia.com
Her zaman gerçek zamanlı olarak saç moda en son haberleri bilmek


Ultima Notizia.com : Site saç dünyasından en son haberleri içerir, tüm dedikodu ve dünya çapında kuaför ve kuaförler ilgi olabilir güncel haberler. Bu bölümde sektördeki en son haberleri iletmek istiyor, her gün piyasada ne olur, böylece her zaman her cephede güncellenecek: saç için yeni profesyonel ürünler lansmanı hakkında yeni makaleler, vücut ve makyaj, moda trendleri saç, saç, uzun saç kesimi önerileri, kısa veya orta, erkek ve kadın, en iyi uluslararası kuaför koleksiyonları. Ancak, bu bilgilerin hem profesyonel hem de halkın ilgisini çekeceğini belirtmek gerekir. Güzellik ve kişi ve saç bakımı ve bu sitede sorularınızın cevaplarını bulabilirsiniz. Kuaförler, şirket müdürleri, reklamlar, toptancılar ve distribütörler, İtalyan ve yabancı: Tabii ki, ancak, okuyucularımız sektöründe ağırlıklı olarak operatörler vardır. Bu nedenle site aynı zamanda marka edinimi, iş stratejileri, kuaför ürün acenteleri, satış gücü, ürün tedarikçileri, aksesuar ve güzellik salonları için mobilya, pazar değerlendirmeleri ve analiz ile ilgilidir. Profesyonel kozmetik İtalyan pazarı uluslararası bir entegre etmek için, şirketler ve distribütörler arasında ithalat ihracat alışverişi teşvik etmek.

Gossip & News
13 Dec 19


Il 38° Congresso Internazionale di Estetica & Spa - Les Nouvelles Esthétiques si terrà nella splendida location del Palacongressi di Rimini, dal 12 al 14 Settembre 2020


RIMINI - 38° CONGRESSO INTERNAZIONALE di ESTETICA & Spa - LES NOUVELLES ESTHÉTIQUES - Il più autorevole evento congressuale e fieristico per l'estetica professionale, organizzato da Stefano Pennati ed Eliana Caldi, fondatori di Esthetimedia Group, editori di Les Nouvelles Esthétiques ItaliaBeauty PlanNail ExpertLashmakerproBeauty BooksBeauty Jobs e Promobeauty, si terrà a RIMINI nel 2020.

palacongresso rimini

Strategica la scelta delle date, 12 - 13 - 14 SETTEMBRE 2020. La tempistica consentirà alle aziende partecipanti di poter rafforzare i lanci autunno / inverno 2020, di promuovere le attività di Natale e di anticipare i progetti per il 2021.

palacongressi rimini fiera
13 Dec 19

MOROCUTTI azienda di BRESCIA, leader nella distribuzione di attrezzature e prodotti per parrucchieri ed estetiste, presenta il KIT Ardell Faux Mink Mascara & Lash di ARDELLE PROFESSIONAL con il nuovissimo multi-layering Mascara, le lussuose ciglia finte Faux Mink 811 e un mini-tubetto di colla DUO blu.

MULTI-LAYERING MASCARA

Con il nuovo mascara ottieni un lussuoso effetto moltiplicatore multistrato sulle tue ciglia. Crea un look irresistibile con questa formulazione cremosa, a prova di sbavature e long-lasting che ricopre generosamente le tue ciglia lasciandole morbide e piacevolmente curvate. Definizione, Dimensione, Lunghezza.

FAUX MINK 811

Ultra morbide, lussuosamente leggere e dotate della banda trasparente Invisiband per un look naturale. Più strati di ciglia creano un bellissimo effetto multidimensionale fluttuante. Comodissime da indossare!

Faux Mink Mascara & Lash Kit contiene:
• il nuovissimo Faux Mink Mascara
• le lussuose ciglia finte Faux Mink 811
• un mini-tubetto di colla DUO blu

13 Dec 19
Ken Piction & Zoe Williams international hairstylist

3am Is the aftermath of a high society YSL mansion party, where each image tells its own story and is powerful in it self with the use graphic shape and texture. We wanted the hair to be exaggerated and extreme, but remaining cool and current and still beautiful.

Ph: Andrew O'Toole
Make-up: Kylie O'Toole
Styling: Ella Murphy
Products: L'Orèal Professionnel

hair-collections

12 Dec 19

TRICOART è un’azienda italiana di Jesolo (Venezia), produttrice di cosmetici bio-naturali, da sempre attenta alla tricologia teorica e applicata.

Visitando il sito si potrà scoprire come l’utilizzo di componenti bio-naturali vi consentirà di ottenere risultati nettamente superiori e, specialmente, duraturi grazie alla miglior penetrazione dei principi attivi dei prodotti TricoArt.

Visita il sito!

Tricoart
12 Dec 19
Helen Tether international hairstylist

Find put the latest hair collection, called H2O, made by Helen Tether international hairstylist.

Ph: Dan Thomas
Make-up: Grace Sinnott

hair-collections

Encyclopedic hair website


Kuaförler güzellik ve estetik salonlarında saç sağlığına özen gösterir, moda-saç fotoğrafları için stil saç modelleri ve saç bakım ürünleri satışı ile.

İlgili Konular

Kuaförler sözlüğü

Ultima Notizia.com, kuaförler, saç, sağlık, güzellik salonları, saç moda fotoğrafları, saç modelleri, estetik, satış, kellik bakımı, Ultima Notizia.com, saç düşme, boyama, güneş vuruşları, balayages, meches, shatush, deja-vu, Ultima Notizia.com, kuaför dergileri, yeni kuaförler, en son kuaförhaberleri, estetik dergisi, stüdyo, griffe, trend, kraliçe, sen, Ultima Notizia.com, cabeleireros, prince, saç stilleri, toni&guy, ah alternatif, remixler, lh la horquilla, vidaaesthetics, tocado, Ultima Notizia.com, hombre, tophairstylist, beautybazar tarafından haberler, haberler, ihf, saç hayalleri, lnenail, styling, salon, Ultima Notizia.com, saç, saç dünyası, bqmagazine, bqtrends, kozmetik rusya, saç!s, modern, intercoiffure, beautybazar, Ultima Notizia.com, küp akıllı, küp 3 moda sadece, küp fotoğraf moda saç, saç, saç, Saç gazeteleri, moda trendleri, en iyi kuaförler, haber programı kuaförleri, Ultima Notizia.com, periyodik kuaförler, saç haberleri, kuaför adres listeleri, kuaför dergileri, dergi saç modelleri, dergi saç modelleri, dergi fotoğraf saç kesimi, iş arama kuaförler, saç kesim, Ultima Notizia.com, kuaför çıkışları, dedikodu dedikodu dergisi, moda trendleri dergisi, saç dergisi, kitap kitapları, moda dergisi, moda dergileri, kuaförler, estetik, Ultima Notizia.com, güzellik, resmi site, yenilik & saç

X

privacy